Stowarzyszenie Dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna
II edycja "Profilaktyka chroni zdrowie"

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Kartuskiego - dziękujemy!Warsztaty pt. "Profilaktyka - HIV - AIDS - Młodzież"

Email Drukuj PDF

W okresie od 26 do 30 września 2018r. odbyły się warsztaty pt. "Profilaktyka- HIV- AIDS- Młodzież" dla uczniów kl. III TOR, II TOR, II TH, III TH, II LO”C” i III TI.
Program zajęć profilaktycznych miał na celu dotarcie do jak największej liczby uczniów z informacją o zagrożeniach jakie niesie ze sobą uzależnienie oraz zwiększenie poziomu wiedzy w zakresie możliwości zakażenia się HIV. Warsztaty prowadzone były przez instruktora/specjalistę terapii uzależnień z Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR w Gdańsku pana mgr Adama Hęćko.
Młodzież oceniła zajęcia bardzo pozytywnie stwierdzając, że wniosły one wiele cennych informacji i wiadomości dotyczących zachowań  ryzykownych.

Więcej…
 

Szkolenia z dietetykiem

Email Drukuj PDF

W ramach projektu „Profilaktyka chroni zdrowie – edycja II” współfinansowanego ze środków Powiatu Kartuskiego odbyły się szkolenia z dietetykiem panią Kamilą Wiczkowską. Tematem głównym było „Zdrowe odżywienie”.

Więcej…
 

Spotkanie z Dobromirem Makowskim

Email Drukuj PDF

W dniu  14 marca 2018r.  uczniowie klas I  naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z pedagogiem realizującym projekt „ RapPedagogika” z fundacji „Krok po kroku” w Pabianicach p. Dobromirem Makowskim.

Więcej…
 


Nasi partnerzy

WOD-KAN Grzenkowicz