ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
Spotkanie charytatywne „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem”
 

Stowarzyszenie Dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Zrealizowane projekty 2012 „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem”

Spotkanie charytatywne „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem”

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach 27 listopada 2012 roku zorganizowało akcję charytatywną „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem” na rzecz potrzebującej młodzieży ZSZiO w Kartuzach.

W ten wyjątkowy wieczór spotkali się ludzie których połączyła chęć pomocy innym. W spotkaniu tym wzięli udział dyrektor wydziału edukacji pani J. Tersa, wiceprzewodniczący Rady Powiatu – pan M. Szutenberg, dyrektor ZSZiO w Kartuzach pani G. Maczulis, lokalni przedsiębiorcy, nauczyciele i absolwenci ZSZiO w Kartuzach oraz rodzice uczniów.

Podczas tej uroczystości podziękowano przedsiębiorstwom Frankopol z Kartuz oraz Nasz Dach ze Stężycy, które wspierają Stowarzyszenie od początku istnienia, czyli od 2009 roku.

W czasie spotkania licytowano rzeczy własnoręcznie robione i przekazane przez młodzież ZSZiO w Kartuzach, piłkę z podpisem  prezesa PZPN  Zbigniewa Bońka oraz darowizny przekazane przez  państwo Monikę i Arkadiusza Ziemann, Hannę i Dariusza Riegel, Halinę i Wiesława Kleba, Genowefę i Kazimierza Mejer, Dorotę i Tomasza Zielke, Danutę i Pawła Ziemann, Izabelę i Piotra Chistowskich, Irenę i Zbigniewa Klasa, Alinę i Andrzeja Koszałka, Joannę i Adama Stencel, Justynę i Jacka Kluge, Monikę i Piotra Kruszyńskich panie Magdalenę Elgert, Janinę Wrotnicką,  Zofię Stencel.

W czasie spotkania odbył się koncert zespołu szkolnego z ZSZiO w Kartuzach pod opieką pani A. Lipkowskiej, zespołu „Grupa 51” oraz do tańca przygrywał zespół Delecto.

Za okazane serce serdeczne podziękowania składa zarząd Stowarzyszenia.

 

 

Nasi partnerzy

WOD-KAN Grzenkowicz