Tydzień przedsiębiorczości w szkole „na Wzgórzu”.

Strona główna Zrealizowane projekty 2010 Tydzień przedsiębiorczości w szkole "na Wzgórzu"
Tydzień przedsiębiorczości w szkole „na Wzgórzu”.

Dni od 30 listopada do 4 grudnia 2009 roku będą w naszej szkole dniami integracji uczniów z przedstawicielami lokalnych przedsiębiorstw. Organizowany w ZSZiO w Kartuzach już po raz drugi Tydzień Przedsiębiorczości jest przedsięwzięciem o skali światowej zainspirowanym przez Młodzieżową Fundację Przedsiębiorczości.

Tydzień przedsiębiorczości w szkole „na Wzgórzu”

Tydzień przedsiębiorczości w szkole „na Wzgórzu”

Dni od 30 listopada do 4 grudnia 2009 roku były w naszej szkole dniami integracji uczniów z przedstawicielami lokalnych przedsiębiorstw. Organizowany w ZSZiO w Kartuzach już po raz drugi Tydzień Przedsiębiorczości jest przedsięwzięciem o skali światowej zainspirowanym przez Młodzieżową Fundację Przedsiębiorczości.