ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
Dobry Start Drogą Do Kariery
 

Stowarzyszenie Dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Realizowane projekty Dobry Start Drogą Do Kariery - edycja IV
Dobry Start Drogą Do Kariery

Obóz matematyczny dla maturzystów

Email Drukuj PDF

W dniach 23-24.10.2017 r. uczniowie klas maturalnych III LO b, III LO c oraz IV TOR uczestniczyli w obozie matematycznym zorganizowanym przez nauczycielki matematyki – panie: Teresę Riegel, Elwirę Furman i Lucynę Zaborowską. Zajęcia warsztatowe odbywały się w Dworku na Błotach w Załakowie, gdzie wszystkim przypadły do gustu świetne warunki lokalowe i żywieniowe. Podczas intensywnej pracy młodzież utrwalała zagadnienia maturalne i przyswajała nowe treści. Ci, którzy mieli wcześniej problemy z opanowaniem materiału realizowanego w szkole, teraz mieli doskonałą okazję, aby wyrównać szanse edukacyjne. Dziękujęmy Stowarzyszeniu dla Rozwoju edukacji przy ZSZiO za sfinansowanie dojazdu na obóz i paniom matematyczkom za organizację i opiekę na obozie.  Na maturze damy z siebie wszystko!

Więcej…
 

Realizacja projektu „Dobry start drogą do kariery – edycja IV”

Email Drukuj PDF

Kolejnym etapem konkursu „Talenty ze Wzgórza” były warsztaty wokalne, plastyczne, fotograficzne zorganizowane przez p. I. Cyrocką i J. Stencel. Poniżej relacje uczniów.

Więcej…
 

Wyjazd do Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku

Email Drukuj PDF

Na początku grudnia w ramach realizacji projektu „Dobry Start Droga do Kariery” udaliśmy się z młodzieżą do Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku. Tam młodzież wzięła udział w warsztatach, które miały na celu dobrze przygotować do poszukiwania pracy oraz promowania własnego wizerunku poprzez świadomość własnych mocnych stron. Mieli także możliwość pracy w grupach tzw. pracy zespołowej, która dała nam do zrozumienia, że jest to jeden z podstawowych czynników, które są bardzo ważne w szukaniu pracy. Warsztaty pomogły młodzieży w rozpoznawaniu swoich dominujących talentów. Znając swoje talenty, będą w stanie dokonywać właściwych wyborów i efektywnie projektować swoją przyszłość zawodową.

Organizatorzy p. I. Cyrocka, J. Stencel dziękują wszystkim uczestnikom.

 

Na podbój Warszawy

Email Drukuj PDF

W ramach realizacji projektu „Dobry start – drogą do kariery”, młodzież ZSZiO miała okazję zwiedzić Warszawę.

Więcej…
 


Nasi partnerzy

WOD-KAN Grzenkowicz